aż chciałoby się tam być, widoki przepiękne :)
Widoki idealne jak dla mnie :)
Pierwsze zdjęcie jest przepiękne. :) Pozdrawiam
Pierwsze trzy i ich zmieniająca sie kolorystyka mnie urzekły najbardziej:)
O, fajnie, że ktoś zauważył ;)Tak, to było planowane.
Oj tam pierwsze 3... 4 jest świetne! A żeby nie być gołosłownym, to zdjęcie wygrało dzięki łodzi. Tworzy taki świetny klimat... wyciszenia i takiego... świętego spokoju! ;)
nie
Świetne! Jak dla mnie - drugie - mistrz!
Niesamowicie klimatyczne fotografie :)
łał, jakie piękne ujęcia! :)
ujęło mnie b&w :)
Bardzo klimatyczne, kadry oraz barwy przemyślane. Pozdrawiam. :)
świetne kadry !!!
aż chciałoby się tam być, widoki przepiękne :)
OdpowiedzUsuńWidoki idealne jak dla mnie :)
OdpowiedzUsuńPierwsze zdjęcie jest przepiękne. :) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńPierwsze trzy i ich zmieniająca sie kolorystyka mnie urzekły najbardziej:)
OdpowiedzUsuńO, fajnie, że ktoś zauważył ;)
UsuńTak, to było planowane.
Oj tam pierwsze 3... 4 jest świetne! A żeby nie być gołosłownym, to zdjęcie wygrało dzięki łodzi. Tworzy taki świetny klimat... wyciszenia i takiego... świętego spokoju! ;)
OdpowiedzUsuńnie
UsuńŚwietne! Jak dla mnie - drugie - mistrz!
OdpowiedzUsuńNiesamowicie klimatyczne fotografie :)
OdpowiedzUsuńłał, jakie piękne ujęcia! :)
OdpowiedzUsuńujęło mnie b&w :)
OdpowiedzUsuńBardzo klimatyczne, kadry oraz barwy przemyślane. Pozdrawiam. :)
OdpowiedzUsuńświetne kadry !!!
OdpowiedzUsuń