czwartek, 1 sierpnia 2013

Stuck in reverse..

And I'll try.. to fix you.














13 komentarzy:

  1. aż chciałoby się tam być, widoki przepiękne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsze zdjęcie jest przepiękne. :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Pierwsze trzy i ich zmieniająca sie kolorystyka mnie urzekły najbardziej:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O, fajnie, że ktoś zauważył ;)
      Tak, to było planowane.

      Usuń
  4. Oj tam pierwsze 3... 4 jest świetne! A żeby nie być gołosłownym, to zdjęcie wygrało dzięki łodzi. Tworzy taki świetny klimat... wyciszenia i takiego... świętego spokoju! ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Świetne! Jak dla mnie - drugie - mistrz!

    OdpowiedzUsuń
  6. Niesamowicie klimatyczne fotografie :)

    OdpowiedzUsuń
  7. łał, jakie piękne ujęcia! :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Bardzo klimatyczne, kadry oraz barwy przemyślane. Pozdrawiam. :)

    OdpowiedzUsuń

Łączna liczba wyświetleń