Ten komentarz został usunięty przez autora.
Bardzo ładne zdjęcia ;))
Tak jakoś mi się dało,a le w sumie masz rację, bez tego tez by w miarę to wyglądało. :) Dzięki za opinię.
pierwsze ciekawe, a i na drugim fajnie wygląda ta butelka ;))
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńBardzo ładne zdjęcia ;))
OdpowiedzUsuńTak jakoś mi się dało,a le w sumie masz rację, bez tego tez by w miarę to wyglądało. :) Dzięki za opinię.
OdpowiedzUsuńpierwsze ciekawe, a i na drugim fajnie wygląda ta butelka ;))
OdpowiedzUsuń